Postawimy i urządzimy Twój dom

Decydując się na budowę domu, musisz przejść 2 podstawowe etapy. Pierwszy etap to projekt budynku, podłączanie mediów i stawianie murów. Drugi etap to urządzanie. Oba są niezbędne, żeby efekt finalny cieszył oko i …żebyś miał gdzie komfortowo mieszkać. Jednak dom będzie totalnie niepraktyczny, jeśli mury będą postawione z cienkich działowych ścianek – zawali się szybciej niż zdążysz zdjąć buty. Z kolei nawet najlepiej zaprojektowany dom nie będzie Cię cieszył, jeśli nie będziesz czuł się w nim jak u siebie. Podobnie jest z budową stron www i e-commerce. Nasi klienci są różni i mają często zupełnie odmienne potrzeby – z tego względu proces naszej pracy dopasowujemy indywidualnie pod nich. W efekcie proponujemy pracę w dwóch możliwych wariantach: w oparciu o szablon oraz makiety.

Szablon

Pierwszy wariant to propozycja pracy na użytecznym, zakupionym specjalnie na potrzeby klienta szablonie, który daje naprawdę dużo możliwości indywidualnego dopasowania funkcjonalnego i stylistycznego. Jest to opcja tańsza i zdecydowanie szybsza w realizacji.

Makiety

Drugi wariant przeznaczony jest dla klientów, którym się nie spieszy i którzy mają bardzo indywidualne oczekiwania względem stylistyki – to propozycja pracy na makietach UX, które później „kolorujemy” na etapie UI i kodujemy.

W ramach etapu UX zajmiemy się analizą konkurencji i grupy docelowej, projektowaniem funkcjonalności oraz makietowaniem przy jednoczesnej koordynacji wdrażanych rozwiązań z UI Designerem i Web Developerem.

W ramach etapu UX zajmiemy się analizą grupy docelowej pod kątem estetyki, analizą konkurencji pod kątem rozwiązań wizualnych oraz prototypowaniem o wysokiej szczegółowości.

Jesteśmy ekspertami:

 • null

  PrestaShop

  PrestaShop to jeden z najbardziej popularnych silników do prowadzenia sklepu internetowego. CMS jest prosty w obsłudze, a dodatkowo posiada wiele wtyczek rozwijających funkcjonalności. PrestaShop to oprogramowanie wydajne dla małych i średnich e-commerce, a w dodatku nie wymaga dużej ilości zasobów serwera w stosunku do możliwości.

 • null

  WordPress

  WooCommerce zasila obecnie około 30% wszystkich e-commerce – jest to więcej niż jakakolwiek inna platforma. Bardzo ważną zaletą tego rozwiązania jest możliwość uruchomienia sprzedaży na obecnie istniejącej stronie. Dopasowanie funkcjonalności oraz zmodyfikowanie stylistyki sklepu to żaden problem.

Niezależnie od wariantu, pełen proces wygląda u nas tak:

 • null

  Projekt

  Zaprojektujemy Twój serwis – przygotujemy makiety UX i „narysujemy”cały UI. Lub, jeśli wolisz, przystosujemy gotowy szablon zgodnie z Twoimi wymaganiami i brandbookiem.

 • null

  Wdrożenie

  Wdrożymy Twój serwis lub e-commerce – zakodujemy projekty graficzne lub dostosujemy gotowy szablon, zintegrujemy z zewnętrznymi narzędziami i wdrożymy funkcjonalności.

 • null

  Utrzymanie

  W ramach maintenance’u zadbamy o utrzymanie Twojego serwisu i jego bieżące aktualizacje. Dzięki backupom nic się nigdy nie wysypie, masz nasze słowo.

Skutecznie rozwiązujemy wszystkie problemy naszych klientów dotyczące stron www i e-commerce:

Problem nr 1

Moja strona nie konwertuje tak, jak tego oczekuję
Chcę zwiększyć sprzedaż

Problem nr 2

Nasz wizerunek ewoluował od czasu stworzenia strony / e-commerce
Chcę odświeżyć design
null

Problem nr 3

Mam doskonały pomysł - chcę stworzyć nową markę
Potrzebuję wsparcia
null

Problem nr 4

Moi developerzy nie mają zaplecza graficznego
Potrzebuję wsparcia UX/UI
null

Problem nr 5

Moi graficy nie mają zaplecza developerskiego
Potrzebuję wsparcia dev