Content is the king

Dobry jakościowo content nienawidzi dróg na skróty – wymaga sporej ilości czasu, pracy i wiedzy. Doskonale to rozumiemy. Nasi copywriterzy tworzą treści na potrzeby online’u i offline’u: teksty na strony internetowe, opisy produktowe, claimy, treści do folderów, ulotek i prezentacji. Każda treść wyjęta spod palców naszych content masterów trafia dodatkowo do weryfikacji przez superadvisora, który wyłapuje to, czeg oczęsto nie widać na pierwszy rzut oka.

 • null

  Warstwa merytoryczna

  Nasze teksty zawsze są unikatowe i stanowią dla użytkowników prawdziwą wartość dodaną Tematykę dostosowujemy do zakresu działalności klienta, tak żeby pełniły dodatkowo istotną wartość marketingową.
 • null

  Atrakcyjna forma

  Zajmujemy się również UX i UI, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest przejrzysta i czytelna budowa tekstu oraz charakter publikowanej treści. Opracowywane przez nas teksty ekstremalnie precyzyjnie dostosowujemy do odbiorców i charakteru biznesu.
 • null

  SEO first

  W przypadku tekstów, dla których miejscem docelowym jest Internet, bardzo dbamy o zachowanie struktury odpowiedniej dla robota Google. Wyróżniamy nagłówki, wplatamy w sposób naturalny frazy kluczowe, piszemy meta opisy i dodajemy linkowania wewnętrzne. Wszystko po to, by…ułatwić pracę naszym SEOwcom, a klientom zwiększać sprzedaż. 🙂

myślisz, że możemy zrobić dla Ciebie

coś naprawdę fajnego?