Dopasowujemy się do Twojego biznesu i kreujemy nową jakość customer service

Perfekcyjny customer service to coś, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych agencji. Pomysł na the focus labo zrodził się z głębokiego rozczarowania obsługą klientów i poziomem zarządzania projektami – i to będąc po stronie agencyjnej!

U nas jest inaczej. To my dostosowujemy się do godzin pracy naszych klientów – odebranie telefonu w nocy czy dowiezienie projektu na czas za wszelką cenę to dla nas żadne rocket science – przecież to powinno być zupełnie naturalne. Do naszych klientów dostosowujemy również sposób kontaktu i zarządzania projektem. Każdy z projektów ma przydzielonego Project Managera, który posiada kompleksową wiedzę co do timeline’u czy budżetu. W telekonferencjach i spotkaniach z klientami biorą udział również specjaliści, którzy służą odpowiedziami na techniczne pytania.

Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom ekstremalne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że projekt jest właściwie „zaopiekowany”.

Nie ma nic ważniejszego od działań, które przynoszą zysk naszym klientom

Kiedy ładnych parę lat temu zastanawialiśmy się nad portfelem usług, bardzo chcieliśmy specjalizować się w jednej konkretnej działce. Przez moment nawet tak było – dostarczaliśmy świetnej jakości content. Jakiś czas później poszerzyliśmy zakres działania o kampanie PPC, ponieważ nierozerwalnie wiązały się z dowożonymi przez nas treściami. Jednak w końcu ze szczytu naszej góry przestaliśmy widzieć kolejne szczyty – to był kluczowy moment, w którym postanowiliśmy dostarczać naszym klientom kompleksowe rozwiązania digitalowe oparte na holistycznej strategii promocyjnej.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży i realizujemy projekty w taki sposób, by absolutnie nie móc się za nie wstydzić. Produkt finalny w naszym wykonaniu jest majstersztykiem – skrojony pod potrzeby naszego klienta, dostosowany do grupy docelowej, poukładany od linijki, co do milimetra. Zajmujemy się social media, kampaniami PPC i SEO oraz analityką internetową. Służymy pomocą również w pełnym zakresie brandingowym – opracowujemy identyfikacje wizualne, styleguides, brand manuale i design systemy. Projektujemy strony internetowe i e-commerce, począwszy od zaprojektowania makiet UX, przez UI, na developmencie projektu kończąc. Oprócz tego tworzymy doskonałej jakości content i automatyzujemy procesy sprzedaży, łącząc digital ze sprzedażą stacjonarną.

Mamy wszystko, czego potrzebują nasi klienci, żeby ich biznes był dochodowy, i jesteśmy z tego dumni.