PPC – szybciej niż SEO

SEO to proces długofalowy, który organicznie pozwala pozyskać nowych klientów. Performance marketing daje efekty o wiele szybciej – reklama dobrze przygotowana pod kątem efektywnych słów kluczowych oraz precyzyjnie określonej grupy docelowej sprawi, że w krótszym czasie więcej użytkowników dowie się o Twojej marce. Elastyczność tej formy reklamy oraz płatność dopiero za efekt, czyli kliknięcie w link sponsorowany, czynią ją świetnym wyborem dla większości biznesów. Realizujemy kampanie w ekosystemie Google i sieci partnerskiej, kampanie Facebook/Instagram Ads oraz Allegro Ads, a także kampanie Ceneo.

Myślimy analitycznie

Wychodzimy z założenia, że nie da się efektywnie realizować kampanii PPC bez postawienia nacisku na analizę danych. Analityka webowa realizowana przez naszych specjalistów opiera się na danych zawartych w Google Analytics – to nasze główne źródło wiedzy. Oprócz twardego analizowania danych, przeprowadzamy również testy A/B w celu wdrożenia najbardziej efektywnych rozwiązań.

 • null

  Zwiększamy zasięg

  Dzięki opracowaniu efektywnej strategii reklamowej popartej wyjściową analizą danych i celów biznesowych klientów zwiększamy sprzedaż, rozpoznawalność, budujemy zaufanie użytkowników.

 • null

  Zwiększamy liczbę klientów

  Płacisz wyłącznie za użytkowników, którzy kliknęli w wyświetlone reklamy i przeszli na stronę. Dzięki temu szansa, że dokonają transakcji, jest dużo większa.

 • null

  Zarabiamy pieniądze

  Konwersja jest tym, co nas interesuje najbardziej. Nad działaniami dla wszystkich klientów czuwają dwaj specjaliści PPC, którzy konsultują ze sobą działania.