SEO to gra przyszłości

E-commerce czy platforma usługowa to często ekosystem naczyń połączonych, w którym każdy trybik powinien działać jak należy. Na etapie opracowywania oraz wdrażania strategii SEO korzystamy z doświadczenia wszystkich naszych specjalistów – analityków internetowych, specjalistów od contentu, web developerów, on-site’owców i off-site’owców. Nad całością prac czuwa Strateg SEO odpowiedzialny za wyznaczenie długofalowego kierunku działań oraz Project Manager, który na bieżąco weryfikuje timeline działań i pozostaje w stałym kontakcie z klientem.

Myślimy analitycznie

Wychodzimy z założenia, że nie da się efektywnie prowadzić działań SEO bez postawienia nacisku na analizę danych. Analityka webowa realizowana przez naszych specjalistów opiera się na danych zawartych w Google Analytics, Yandex Metrica, HotJar i Crazy EGG. Oprócz twardego analizowania danych, przeprowadzamy również testy A/B w celu wdrożenia najbardziej efektywnych rozwiązań. Tu posługujemy się Google Optimize, Optimizely i AB Tasty.

 • null

  Zwiększamy widoczność biznesu

  Dzięki opracowaniu sensownej strategii SEO popartej wyjściową analizą danych i celów biznesowych klientów zwiększamy sprzedaż, rozpoznawalność, budujemy zaufanie użytkowników.

 • null

  Zwiększamy liczbę klientów

  A wartościowy ruch monetyzujemy. Dodatkowo stale analizujemy dane  pracujemy nad category i product view – tak, żeby maksymalnie zwiększać user experience!

 • null

  Zarabiamy pieniądze

  Konwersja jest tym, co nas interesuje najbardziej. Nad działaniami dla wszystkich klientów czuwają dwaj specjaliści SEO, którzy konsultują ze sobą działania.