Social media – business first

Skuteczne prowadzenie social media to nie tylko dodawanie postów czy video – to przede wszystkim spójna strategia marketingowa, mocno przemyślane treści, atrakcyjna warstwa wizualna – wszystko to jest wynikową celu biznesowego, do którego postanawiamy dążyć. Jakiego? Wizerunkowego lub sprzedażowego – zgodnego ze wstępnymi założeniami skorelowanymi z biznesem Klienta.

Strategia

Zawsze wychodzimy od zaprojektowania strategii marketingowej skorelowanej z celami, które chcemy osiągać.

Harmonogram

Akceptując materiały (i później je publikując) pracujemy na harmonogramie, który w trakcie miesiąca ewentualnie jedynie nieznacznie modyfikujemy o real time marketing.

Content

W projektowanie contentu (warstwy graficznej i tekstowej) zaangażowani są graficy oraz copywriterzy. Ich pracę nadzoruje Strateg oraz dedykowany Project Manager.

Kampanie reklamowe

Komplementarnie do prowadzenia social media zajmujemy się również kampaniami reklamowymi skierowanymi na remarketing, zwiększenie rozpoznawalności, sprzedaży oraz lead generation.

Social intense

W ramach prowadzenia social media,profile moderujemy nawet 24/7 – jeśli oczywiście jest to niezbędne. Pozostajemy w stałym kontakcie z użytkownikami, poprawiamy look&feel marki, odpowiadamy na pytania. Pozostajemy z userami bardzo blisko.

PPC – szybciej niż SEO

SEO to proces długofalowy, który organicznie pozwala pozyskać nowych klientów. Performance marketing daje efekty o wiele szybciej – reklama dobrze przygotowana pod kątem efektywnych słów kluczowych oraz precyzyjnie określonej grupy docelowej sprawi, że w krótszym czasie więcej użytkowników dowie się o Twojej marce. Elastyczność tej formy reklamy oraz płatność dopiero za efekt, czyli kliknięcie w link sponsorowany, czynią ją świetnym wyborem dla większości biznesów. Realizujemy kampanie Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads i kampanie Ceneo.

myślisz, że możemy zrobić dla Ciebie

coś naprawdę fajnego?