rozwiązujemy problemy naszych klientów:

null

Problem nr 1

Moja strona nie konwertuje tak, jak powinna
Chcę zwiększyć sprzedaż
null

Problem nr 4

Moi developerzy nie mają zaplecza graficznego
Potrzebuję wsparcia UX/UI
null

Problem nr 2

Dużo się zmieniło od czasu stworzenia serwisu / aplikacji
Chcę odświeżyć design
null

Problem nr 5

Moi gracy nie mają zaplecza developerskiego
Potrzebuję wsparcia dev
null

Problem nr 3

Mam doskonały pomysł - chcę stworzyć nową markę
Potrzebuję wsparcia
null

Problem nr 6

Wizerunek mojej marki się zmienił, ewoluował, niesie inne wartości
Chcę odświeżyć wizerunek

jesteśmy ekspertami:

 • null

  Shopify

  Shopify to jeden z najszybciej rozwijających się silników eCommerce w Polsce. Panel CMS jest bardzo intuicyjny w obsłudze, dlatego platformę tę polecamy również osobom rozpoczynającym przygodę ze sprzedażą online. Shopify stanowi doskonałe oprogramowanie dla firm, które myślą o sprzedaży zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

 • null

  WordPress

  oraz dostępie do setek rozszerzeń, WooCommerce zasila obecnie około 30% wszystkich e-commerce – jest to więcej niż jakakolwiek inna platforma. Bardzo ważną zaletą tego rozwiązania jest możliwość uruchomienia sprzedaży na obecnie istniejącej stronie. Dopasowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb oraz zmodyfikowanie wygląda sklepu to żaden problem.

 • null

  PrestaShop

  PrestaShop to jeden z najbardziej popularnych silników do prowadzenia sklepu internetowego. CMS jest prosty w obsłudze, a dodatkowo posiada wiele wtyczek rozwijających funkcjonalności. PrestaShop to oprogramowanie wydajne dla małych i średnich e-commerce, a w dodatku nie wymaga dużej ilości zasobów serwera w stosunku do możliwości.

pełen proces wygląda u nas tak:

null

Projekt

Zaprojektujemy Twój serwis - przygotujemy makiety UX i ``narysujemy``cały UI. Lub, jeśli wolisz, przystosujemy gotowy szablon zgodnie z Twoimi wymaganiami i brandbookiem.
null

Wdrożenie

Wdrożymy Twój serwis lub e-commerce - zakodujemy projekty graficzne lub dostosujemy gotowy szablon, zintegrujemy z zewnętrznymi narzędziami i wdrożymy funkcjonalności.
null

Utrzymanie

W ramach maintenance'u zadbamy o utrzymanie Twojego serwisu i jego bieżące aktualizacje. Dzięki backupom nic się nigdy nie wysypie, masz nasze słowo.